Nejčastěji kladené otázky

Sepsali jsme pro Vás nejčastěji kladené dotazy, které dostáváme od našich zákazníků. Pokud svou odpověď nenajdete, neváhejte nám napsat, rádi Vám pomůžeme, poradíme ;)

Jsou Vaše produkty testovány na zvířatech?

Absolutně ne! Naše produkty nebyly testovány na živých tvorech.

 

Jsou Vaše holící produkty bezpečné pro pokožku? Není to agresivní chemie?

Naše produkty na holení jsou při dodržení uvedeného testu a návodu k použití naprosto bezpečné. Všechny naše výrobky jsou řádně schváleny pro použití příslušnými orgány. Na naší stránce naleznete složení výrobku. Samozřejmě produkt se skládá z chemických látek jako většina kosmetických výrobků, což ale neznamená, že je nebezpečný při používání! Vždy je třeba provést uvedený test na každé partii těla, kterou jdete holit naším produktem poprvé. Každá pokožka má jinou citlivost a uvedeným testem zjistíte, zda je produkt vhodný pro použití na dané partii.

 

Opravdu to odstání ochlupení jen tím, že produkt natřu, počkám a opláchnu? Jak je to možné?

Víme, že to zní podezřele, ale opravdu to takhle jednoduše funguje. Složení našich produktů je navrženo tak, aby působilo na strukturu chloupku a následně jej rozpustilo.

 

Mohu použít na intimních partiích?

Naše produkty jsou vhodné (a dokonce oblíbené) pro použití na intimních partiích. Jelikož je ale pokožka v těchto místech citlivější, je třeba provést uvedený test citlivosti před prvním použitím.
Produkty nesmí přijít do kontaktu se sliznicemi a otevřenými ranami. (určitě se chápeme ;)

 

Je prášek vhodný i pro těhotné?

Ano, bezproblémů ;)

 

Na kolik použití mi vystačí jedna plechovka, popřípadě jedno balení krému?

Je to individuální, záleží na jaké části těla produkt používáte. Pro představu, při použití na celé dámské nohy jedno balení vydrží zhruba 4-5krát. U prášku je důležité mít hmotu správně rozmíchanou do požadované konzistence pro optimální spotřebu produktu.

 

Prášek se mi nedá rozmíchat s vodou. Kde dělám chybu?

Důležité je vodu přidávat do prášku po maličkých dávkách za stálého míchání (ne naopak!). Doporučujeme použít teplou vodu pro rychlejší rozmíchání. Prášku chvíli trvá, než se začne s vodou spojovat! Proto je třeba míchat dostatečně dlouho a nepřidávat další vodu, dokud prášek nezačne reagovat. Celkové množství vody je přibližně stejné jako množství prášku. Aby prášek fungoval na 100% namíchaná konzistence by měla připomínat hustotou zubní pastu.

Tato procedura rozmíchávání odpadá při použití našeho krému na holení ;)

 

Produkt neodstranil všechny chloupky. Co jsem udělal špatně?

Jsou jen 3 možnosti proč produkt nefungoval 100%:

1. Neměli jste prášek správně rozdělaný do požadované konzistence.

2. Nenanesli jste prášek rovnoměrně na pokožku (prášek se nedostal ke všem chloupkům).

Náš tip: Po nanesení počkejte cca 2min dokud hmota na pokožce zaschne a následně navlhčenýma rukama hmotu znovu na pokožce krouživými pohyby zvlhčete a nechte znovu zaschnout. Touto metodou se hmota dostane ke všem chloupkům a oholení bude 100% ;)

(Při použití krému na holení hmota na pokožce viditelně nezaschne, ale postup je stejný. Z naší zkušenosti doporučujeme krém nechat na pokožce působit o něco déle)

3. Doba působení na pokožce byla příliš krátká.

 

Mohu produkt nanášet i na tetování?

Ano, bez problémů. Samozřejmě tetování nesmí být čerstvé.

Přejít na nabídku holicích produktů