Jak se správně oholit bez podráždění a vyrážek.

Pupíky, citlivá pokožka a podráždění po holení? Že vám to něco říká?

Přestože je dnes holení každodenní součást zkrášlující rutiny, mnoho žen stále neví, jak se těmto problémům vyhnout. Poradíme vám, jak mít hladkou pokožku bez chloupků a zarudnutí.

Máme pro Vás lehké tipy a triky, jak se oholit správně a bez podráždění a následně pokožku uklidnit pomocí účinných přípravků.

 

Dopřejte si čas


   Spousta žen dělá tu chybu, že se začnou holit ve sprše či vaně často ještě předtím, než pokožku vůbec navlhčí. To je ale chyba, kůže musí trochu změknout a póry se musí otevřít, aby se chloupky snáze odstraňovaly. S holením proto vždy začínejte až když strávíte nějaký čas ve sprše či koupeli. Teplá voda pomůže otevřít póry, holení půjde mnohem snáze a předejdete tak vyrážkám po holení. Když to navíc uděláte večer, dopřejete pokožce i dostatečný čas na regeneraci.

Výhody použití holicích produktů MAGIC: Nepotřebujete trávit čas v koupeli. Pokožku stačí jen navlhčit a ihned můžete holicí přípravek MAGIC nanést na pokožku ;)

 

Neholte se na sucho


   To nejhorší, co můžete udělat, je, že se budete holit na sucho. Na holení vždy použijte pěnu či gel, který pokožku zvláční, změkčí chloupky a usnadní klouzání žiletky. Je to jednoduchá zásada, jak nemít po holení vyrážky. Chloupky holte vždy ve směru růstu, odstraníte je stejně precizně a navíc předejdete vzniku vyrážek a zbytečného podráždění pokožky.

Náš tip: Pokud nemáte po ruce pěnu na holení, můžete použít i sprchovou pěnu. Službu vám případně udělá i partnerův olej na holení a vousy

Výhody použití holicích produktů MAGIC: Nepotřebujete gel ani pěnu na holení, stačí pouze natřít ;) Ve směru, protisměru růstu? Neřešte, jednoduše natřete na pokožku.

 

Snižte podráždění


   Máte-li velmi citlivou pokožku a vyrážky po holení jsou u vás na denním pořádku, pak budou vhodnější elektrické holící strojky. Jsou totiž šetrnější ke kůži a při holení s nimi předejdete vyrážkám a zarudnutí. Výhodou je i to, že je lze použít na sucho i na mokro a nemusíte řešit otupení.

Výhody použití holicích produktů MAGIC: Složení našich produktů na holení je navrženo přímo k tomu, aby problémy s podrážděním a zarudnutím vyřešil jednou provždy a ochlupení odstranil nejjemnější formou. Navíc stříbrný holicí prášek MAGIC obsahuje Aloe Vera a vitamín E, což ještě více zklidní pokožku po aplikaci.

 

Bojujte proti zarůstání chloupků


   Den či dva předtím, než se oholíte, si udělejte důkladný tělový peeling.

Odstraníte nejen odumřelé buňky, ale uvolníte i zarůstající chloupky a holení bude preciznější.

Výhody použití holicích produktů MAGIC: Složení našich produktů přímo odstraňuje odumřelé kožní buňky a v podstatě funguje jako samotný peeling. Rozdíl pocítíte okamžitě po použití ;)

 

Zatočte s vyrážkami po holení


   Nejčastější příčinou vyrážek a špatného oholení je tupá žiletka. Ptáte se, jak se holit žiletkou? Zásada číslo jedna je žiletku pravidelně měnit. Pokud máte strojek s holicí hlavicí, vyměňte ji, jakmile se opotřebují zvlhčující pásky a otupí se břity. Po každém použití nezapomeňte žiletku důkladně opláchnout a poté ji skladovat na suchém místě. Předejdete tak předčasnému otupení žiletky a nedáte šanci bakteriím, které se ve vlhku množí jedna radost.

Výhody použití holicích produktů MAGIC: Bakterie nemají šanci ;)

 

Jak se správně holit na intimních místech


   Kůže ve tříslech je velmi tenká a citlivá a často se právě zde tvoří po holení vyrážky. Proto si pořiďte speciální strojek, například holicí strojek + voděodolný zastřihovač pro oblast bikin 2 v 1.

Pokud stavíte na klasické holení, nikdy se neholte na sucho a použijte přípravek na usnadnění holení. Po holení pokožku vždy zklidněte třeba lehkým gelem s Aloe vera.

Náš tip: Ke zklidnění můžete použít i čistý kokosový olej či bambucké máslo.

Výhody použití holicích produktů MAGIC: Naše produkty fungují výborně i na intimních partiích, nicméně je třeba být opatrný. Produkt nesmí přijít do přímého styku se sliznicemi. Pokud by se přece jen dostal „tam kam nemá“, nic se neděje, prostě hned opláchněte vodou.

 

   Teď už víte, jak se správně oholit. Ať už dáte přednost klasickým metodám nebo dáte šanci našim produktům necháme na Vás ;). Dokonale hladké nohy jsou snem každé ženy, zařaďte proto pravidelné holení do svých zkrášlujících rituálů a nikdy nezapomeňte na následnou uklidňující péči.

S hladkou pokožkou se budete cítit nejen lépe, ale budete mít také jistotu, že vás žádná situace nezastihne nepřipravenou.

 

Přejít na nabídku holicích produktů