NÁVOD K POUŽITÍ holicích produktů MAGIC

V případě použití holicího krému MAGIC přeskočte bod 1.

1. Smíchejte potřebné množství holicího prášku MAGIC s přiměřeným množstvím vody (zhruba 1:1). Vzniklá konzistence by měla být hustotou podobná zubní pastě a neměla by po těle stékat.

(Prášek potřebuje delší dobu než se s vodou rozmíchá. Proto míchejte dostatečně dlouho a dokud se prášek nezačne s vodou spojovat, nepřidávejte další vodu. Teprve když uvidíte, že prášek a voda spolu zreagovaly a vzniklá konzistence je příliš hustá, případně stále místy sypká, přidejte ještě pár kapek vody, případně dosypte prášek.)

Náš tip: Použijte teplou vodu pro rychlejší rozmíchání ;)

2. Naneste rovnoměrně v dostatečně silné vrstvě na NAVLHČENOU část těla, kterou chcete zbavit ochlupení.

3. Nechte působit a průběžně kontrolujte navlhčeným prstem, kdy začne ochlupení odpadávat. Pokud začnete cítit jakékoli podráždění nebo pálivý pocit, ihned hmotu důkladně opláchněte vlažnou vodou! Doba působení závisí na tloušťce ochlupení, typu pokožky a pod. Nedoporučujeme ale nanesenou hmotu nechávat na pokožce déle než 5 minut!

4. Důkladně oplachujte vodou přičemž ochlupení, které nesmyjete vodou, jemně bez nadměrného tlaku a tření odstraňte s použitím navlhčené utěrky nebo sprchové houby. Nesnažte se ochlupení odstraňovat mechanicky s použitím velkého tření! Pokud jemným přetřením ochlupení nelze odstranit, nanesli jste nedostatečnou vrstvu holicí hmoty nebo doba působení byla příliš krátká.

Náš tip: Po nanesení počkejte cca 2min než hmota na pokožce zaschne a následně navlhčenýma rukama hmotu znovu na pokožce krouživými pohyby zvlhčete a nechte znovu zaschnout. Touto metodou se hmota dostane ke všem chloupkům a oholení bude 100% ;)

(Při použití krému na holení hmota na pokožce viditelně nezaschne, ale postup je stejný. Z naší zkušenosti doporučujeme krém nechat na pokožce působit o něco déle)

5. Po aplikaci je třeba pokožku hydratovat kvalitním zklidňujícím hydratačním krémem, který neobsahuje ALKOHOL, případně doporučujeme použít kvalitní kokosový olej. Před dalším použitím holicích produktů MAGIC je třeba počkat minimálně 24 hodin.

Přejít na nabídku holicích produktů