Návod k použití

 

1. Smíchejte potřebné množství holicího prášku MAGIC s přiměřeným malým množstvím vody. Vzniklá konzistence by měla být podobná zubní pastě a neměla by po těle stékat. (Prášek potřebuje delší čas než se s vodou rozmíchá. Proto míchejte dostatečně dlouho a dokud se prášek nezačne s vodou spojovat, nepřidávejte další vodu. Teprve když uvidíte, že prášek a voda spolu zreagovaly a vzniklá konzistence je příliš hustá, případně stále místy sypká, přidejte ještě pár kapek vody.)

2. Naneste rovnoměrně v dostatečně silné vrstvě na navlhčenou část těla, kterou chcete zbavit ochlupení.

3. Nechte působit a průběžně kontrolujte navlhčeným prstem, kdy začne ochlupení odpadávat. Pokud začnete cítit jakékoliv podráždění nebo pálivý pocit, ihned hmotu důkladně opláchněte vlažnou vodou! Doba působení závisí na tloušťce ochlupení, typu pokožky apod. Nedoporučujeme ale nanesenou hmotu nechávat na pokožce déle než 5 minut!

4. Důkladně oplachujte TEPLOU vodou přičemž ochlupení, které nesmyjete vodou, jemně bez nadměrného tlaku a tření odstraňte s použitím navlhčené utěrky nebo sprchové houby. Nesnažte se ochlupení odstraňovat mechanicky s použitím velkého tření! Pokud se jemným přetřením ochlupení nedá odstranit, nanesli jste nedostatečnou vrstvu holicí hmoty nebo čas působení byl příliš krátký.

5. Po aplikaci je třeba pokožku hydratovat kvalitním uklidňujícím hydratačním krémem, který neobsahuje ALKOHOL, případně doporučujeme použít kvalitní kokosový olej. Před dalším použitím holicího prášku MAGIC je třeba počkat minimálně 24 hodin.

6abd0388ae1a6d7d38932550b0d259a9